Full-Stack developer (Java, Angular) (LE-9549)

2022-01-07-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Szenior Java fejlesztő munkatársat.
FELADATAID:

• Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
• Frontend és backend fejlesztése
• Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
• Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
• Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL

• Min. 1-2 év fejlesztési tapasztalattal frontend keretrendszerben (Angular, ReactJS, Vue.JS…)
• Min. 2-3 éves Java 8+ fejlesztési tapasztalattal
• Biztos HTML5, CSS3 és Javascript/Typescript ismeretekkel
• Német vagy angol nyelvtudással

ELŐNYT JELENT

• Git
• Java EE 7
• Camunda
• .NET
• React/NgRx

AMIT KÍNÁLNAK:

– Nemzetközi agilis csapatok
– Aktív nyelvhasználat
– Szakmai tréningek
– Német nyelvtanítás
– Erős tudás megosztás
– Támogató, befogadó munkahelyi légkör
– Jó hangulatú csapat, családias légkör
– Rugalmas munkaidő
– Belvárosi iroda

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)