A legjobb helyen jár, ha a következőre van szüksége:

Toborzási Szolgáltatások

Jól képzett, tehetséges, a megfelelő képességekkel és készségekkel rendelkező kollégákkal bővítené a cégét? Minden esetben az adott vállalatra szabott toborzási szolgáltatást nyújtunk a négy, specializált divíziónkon keresztül: műszaki, logisztikai, IT, pénzügyi kereskedelmi és business adminisztrációs területeken.

A Recruitment Process Outsourcing/RPO a toborzás kiszervezését jelenti. Ez egy rugalmas megoldás, amely növeli a toborzási folyamat hatékonyságát. Tapasztalt szakértőinknek köszönhetően biztosan a legjobb munkaerőt találjuk meg a cég számára.

Megtaláljuk a vállalatok számára az adott feladatra a legmegfelelőbb munkatársat és delegáljuk a céghez éppen annyi időre, ameddig szükség van rá. A kölcsönzés és a kiszervezés között a legfontosabb különbség az, hogy utóbbi esetén a cég a tevékenység elvégzésére is kötelezettséget vállal. Mindkettő jelentős segítség a vállalatok számára a hatékony munkaerő-gazdálkodásban és az adminisztrációs terhek csökkentésében.

HR Tanácsadás

A toborzás és a kiválasztás mellett számos humán-erőforrás területen tudjuk támogatni a vállalatokat. A megfelelő kompenzáció kialakításához fizetési felméréseket készítünk, képzés-fejlesztés keretében business/karrier, egyéni- és team coachingot biztosítunk, leépítéskor egyéni és csoportos outplacement programmal támogatjuk ügyfeleinket. Emellett munkavállalói támogató programot is működtetünk.

Az Employee Assistance Program egy olyan szolgáltatás, amelyen keresztül a munkavállalók anonim módon vehetik igénybe szakemberek segítségét a mentális egészségük javítása, illetve jogi vagy pénzügyi nehézségek esetén.

Előfordul, hogy egy vállalat kénytelen megválni olyan dolgozóitól, akiknek nem a teljesítményével volt probléma, hanem a gazdasági helyzet vagy például átszervezés miatt szűnik meg a munkájuk. A gondoskodó leépítés keretében a cégnek van lehetősége magas szintű karrier coachinggal segíteni az elbocsájtott munkavállalókat abban, hogy minél hamarabb találjanak új munkahelyet.

Coachinggal támogatni tudjuk azokat, akik a munkaerőpiacon új lehetőségeket keresnek, illetve vezetőket és specialistákat segítünk a képességeik feltérképezésében, céljaik pontos meghatározásában, valamint az azok eléréshez szükséges lépések megtervezésben. Munkatársaink mindegyike több éves multinacionális környezetben szerzett szakmai-vezetői és coaching tapasztalattal, valamint hazai és nemzetközi coach minősítésekkel rendelkezik.

Az Assessment Center (AC) szervezésével és lebonyolításával a lehető legjobb, legkompetensebb jelöltet tudjuk kiválasztani csoportos formában elvégzett tesztekkel és gyakorlatokkal. A Development Center (DC) hasonlóan komplex vizsgálat, de a szervezeten belüli jelöltekre fókuszál, a bennük rejlő lehetőségeket és a képzési igényeket tárja fel.

Bizonytalan benne, hogy egy adott pozícióban mi a versenyképes fizetés és milyen juttatásokat érdemes adni egy szakembernek? A gyorsan változó piaci környezet és a bizonyos szektorokban egyre erőteljesebben begyűrűző bérspirál nehéz helyzet elé állítja a cégeket. Bérpiaci felmérésünket egészen speciális pozíciókra vonatkozóan is el tudjuk készíteni.

Munkakör Digitalizáció

A modern üzleti világban a hatékonyság és a versenyképesség kulcsfontosságú tényezők. Ebben a folyamatosan változó környezetben a vállalatoknak kritikus fontosságú az, hogy munkafolyamataikat állandóan felülvizsgálják és optimalizálják. Az általunk nyújtott munkakördigitalizáció segíti a vállalatokat abban, hogy felismerjék azokat a munkafolyamatokat, amelyek a legújabb technológiák segítségével hatékonyabbá tehetők, majd végig vezessék a vállalatot ezeknek a teljes, minden részletre kiterjedő bevezetésén.

IT Jobs

Mi értjük, amit mondasz, és szívesen segítünk a célod elérésében. A kapcsolati tőkénkkel jól képviseljük a te érdekeidet is. Nézz szét állásajánlataink között, széles a paletta. Bármilyen egyéb információra van vedd fel velünk a kapcsolatot!

Az SSC-k (Shared Service Center) szolgáltató központok, melyek nagy multinacionális cégek kiszervezett egységeiként működnek. Jellemzően magasan képzett, több nyelven beszélő munkaerőt foglalkoztatnak, és gyakran keresnek pályakezdőket is. Főbb területek (a teljesség igénye nélkül): HR, sales, pénzügy, beszerzés, ügyféltámogatás, adminisztráció. Miért jó egy SSC-ben dolgozni? Mert az átlagosnál magasabb, majd évenként növekszik a fizetés, vannak plusz juttatások, céges tréningek, előrelépési és nyelvtanulási lehetőség, valamint nemzetközi, modern a munkakörnyezet.

Szakértőnek számítasz a területeden? Legyen pénzügy, marketing vagy értékesítés a szakterületed, mi megtaláljuk számodra a tovább/előrelépést jelentő lehetőséget. Nézz szét az állasink között, a részletekért pedig keress bennünket!