Medior / Senior BI Data Analyst (SK - 12004)

2024-09-23-Budapest-IT
A Functional Business Intelligence csapat az üzleti intelligencia megoldások end-to-end szállítását és utókövetését nyújtja. A portfoliónk lefedi a forrásrendszerek felmérését, adattárházak tervezését és építését, adatvizualizációs és reporting rendszerek felépítését, ezek üzemeltetését, valamint konzultációt az érintett területekkel kapcsolatban.
A pozícióhoz tartozó feladatok:
• Üzleti követelmények azonosítása, strukturálása
• Ügyfelekkel való egyeztetés (belső és külső ügyfelek)
• Forrásrendszerek, adatátadások felmérése
• Riportok, mutatószámok, dashboard igények felmérése
• Riport megoldások tervezése, megépítése és configurálása, üzemeltetése
• Adattárház logikai feldolgozási folyamatok és adattáblák specifikációja a fejlesztők számára
• Tesztelések előkészítésének és végrehajtásának támogatása
• Felmérések és fejlesztések eredményeinek dokumentálása
• Szakmai egyeztetéseken való részvétel
• Belső (céges működést támogató) adminisztratív és reporting feladatok elvégzése

A pozícióhoz tartozó elvárások:
• Riport / Dashboard készítési és modellezési gyakorlat, (2-4 év) (Power BI: DAX, PowerQuery)
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (projektnyelv időként angol)
• BI rendszertervezési készségek (üzleti és rendszerspecifikációk, tervek készítése)
• Üzleti gondolkodásmód, kreativitás, kezdeményezőkészség
• Erős csoportmunka készségek
• Önálló munkavégzés képessége
• Pontosság, precizitás
• Általános relációs adatbázis lekérdezési ismeret (SQL)

A pozícióhoz tartozó előnyök:
• IT rendszerszervezési készségek (üzleti specifikációk készítésében szerzett tapasztalat)
• Adatmodellezési tudás / gyakorlat
• Ügyféloldali, folyamatszervezői tapasztalat
• Power Platform és egyéb Microsoft termékek ismerete: Dataverse, Power Apps, Power Automate, Share Point, Excel
Szakmai tapasztalat szintje;
• Medior vagy Senior
Munkavégzés helyszíne:
• Remote munkavégzés

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)