HR Specialista (PE-11928)

2024-04-10-Debrecen-HR/Jog
A munkáltatóról / About the company
Nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk bővülő HR csapatukba, HR Specialista kollégát.
Pozíció részletezése / Position overview
Globális HR Operations Support csapatunkba keressük új munkatársunkat HR Specialista munkakörbe határozott idejű szerződéssel. Csapatunk az európai, amerikai és ázsiai irodáit támogatja széleskörűen, kapcsolatot tart a munkavállalókkal és vezetőkkel, együttműködik HR Business Partnerekkel, kompenzációs szakértőkkel és toborzókkal, valamint egyéb a vállalaton belüli támogató szervezetekkel. Munkatársaink részt vesznek új folyamatok kialakításában és üzemeltetésében, azok folyamatos fejlesztésében, valamint globális folyamatok összehangolásában.

Főbb feladatok:

• Munkavállalókat érintő adminisztratív folyamatok kialakítása és üzemeltetése
• Belső szervezeti változások adminisztrációja
• Szülői szabadsággal kapcsolatos ügyintézés és kapcsolattartás
• Munkavállalói igazolások és szerződések készítése
• Munkaidőnyilvántartás és távollétek nyomonkövetése
• A felsorolt területek bármelyikében felmerülő kérdésekben professzionális HR támogatás vezetőknek és munkatársaknak
• Riportok és kimutatások készítése
• Folyamatokhoz, irányelvekhez kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása
• Munkavállalói esetekhez kapcsolódó kapcsolattartás a cég egyéb támogató funkcióival, úgymint pénzügy, létesítmény-üzemeltetés, jog, stb.
• Keresztfunkcionális projektekben való részvétel

Amivel az ideális jelölt rendelkezik:

• Erős, tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
• Proaktivitás
• Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
• Bizalmas információk felelősségteljes kezelése
• Precizitás, megbízhatóság
• Folyamatszemlélet, rendszerszemlélet
• Jól szervező, agilis személyiség
• Újdonságra való nyitottság, folyamatos fejlődést kereső személyiség
• Cégünk értékeinek képviselete a szervezetben, példamutató attitűd
• Legalább BSc végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
• Legalább 2 év szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben, Shared Services vagy HR területen
• Tapasztalat riportok készítésében
• MS Office alkalmazások ismerete, MS Excel gyakorlott használata
• Magyar munkaügyi ismeretek előnyt jelentenek
• Szolgáltatás menedzsment szoftverek ismerete előny

Amit kínálunk:

• Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
• Összetartó, támogató közösség
• Stabil, megbízható céges háttér
• Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
• Számos elemből választható Cafeteria
• További béren kívüli kompenzációs juttatások
• Egészség megőrzését támogató lehetőségek
• Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
• Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
• Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
• Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
• Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
• Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
• Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
• Munkába járási támogatás

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)