Continuous development engineer (11919)

2024-04-04-Debrecen-Egyéb
A munkáltatóról / About the company
Multinacionális partnercégünk debreceni telephelyére CI mérnök pozícióba keres munkatársat.
Pozíció részletezése / Position overview
Feladatok
LEAN irányelvek implementálása, ehhez kapcsolódó tréningek biztosítása
NI-CI keretrendszer támogatása és fejlesztése
Problémamegoldó ismeretek terjesztése és alkalmazása
Veszteség elemzések és költségcsökkentések koordinálása, valamint elhárításában való aktív részvétel
LEAN és folyamatfejlesztési alapelvek mentén fejlesztési javaslatok meghatározása, azok kidolgozása és kivitelezés vezetése az operációs hatékonyság növelésére
Megvalósíthatósági tanulmányok folytatása folyamatokhoz, gyártási struktúrákhoz és berendezésekhez köthetően hatékony javaslatok megfogalmazásához
Projektek önálló vezetése, illetve azokban való aktív részvétel
A területekhez köthető kulcs teljesítmény mutatók meghatározása, fejlesztése és fenntartásának kidolgozása

Elvárások
Minimum 3 év tapasztalat folyamattervezésben és optimalizálásban
LEAN alapelvek ismerete, tapasztalat azok bevezetésében és alkalmazásában
Legalább BSc szintű releváns műszaki végzettség (előny: LEAN szakmérnöki végzetség)
Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit nyújtunk:
Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
Összetartó, támogató közösség
Stabil, megbízható céges háttér
Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
Számos elemből választható Cafeteria
További béren kívüli kompenzációs juttatások
Egészség megőrzését támogató lehetőségek
Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
Munkábajárási támogatás

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)