Hardware mérnök (JGM-11932)

2024-04-17-Debrecen-Mérnöki
Multinacionális partnercégünk debreceni telephelyére Hardware mérnök pozícióba keres munkatársat.
Partnercégünk Kutatás-Fejlesztési Mérnökségének Áttervező mérnöki csoportjába keresünk pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező új mérnök kollégát. Téged keresünk, ha ismered az elektronikai gyártókörnyezetet, átfogó rendszerszemlélettel rendelkezel, energikus és proaktív vagy.

Ebben a pozícióban lehetőséged van végigkísérni a termék útját a kezdetektől a kivezetésig, valós hatást gyakorolni az üzletre és az életciklus menedzsmentre. Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész csapat részeként dolgozni baráti légkörben, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Feladatok
Piacon lévő termékeink mérnöki támogatása, valamint áttervezése (így a K+F az új termékek fejlesztésére tud összpontosítani)
A termékek életciklus menedzsmentjének támogatása
Költségcsökkentéssel, hatékonyság- és megbízhatóságnöveléssel, technológiaváltással, gyárthatósággal, valamint tesztelhetőséggel kapcsolatos projektekben való részvétel, valamint ezek felkutatása és végrehajtás
A gyártási és K+F csoportok közötti kommunikáció elősegítése
Intenzív kapcsolattartás az anyacég K+F mérnökségével, valamint a projektekben résztvevő mérnöki és termelési csoportokkal

Feltételek
Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
Elektronikai és méréstechnika ismeretek
Digitális vagy analóg áramkör technikák ismerete
Szakmai tapasztalat digitális vagy analóg áramkörök tervezésében és ellenőrzésében
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
Eredményorientált, fejlődésre, tanulásra nyitott személyiség

Amit nyújtunk:
Hibrid munkavégzés
Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúra
Összetartó, támogató közösség
Stabil, megbízható céges háttér
Sokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségek
Számos elemből választható Cafeteria
További béren kívüli kompenzációs juttatások
Egészség megőrzését támogató lehetőségek
Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel (Online Linkedin learning)
Minden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünk
Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)
Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás
Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás)
Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program
Munkábajárási támogatás

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)