Technikus (JGM-11852)

2024-04-22-Debrecen-Egyéb
A Jobsgarden multinacionális megbízója számára keres Technikust innovatív gyártási technológia területére.
Feladatok:
Hibás termékek elemzése
A gyártási folyamatok nyomon követése és támogatása
5S standardok alkalmazása és betartása
Részvétel a prototípus-, szériagyártás és mintagyártás folyamataiban
Eszkaláció a minőségi problémák esetében
A gyártásban lévő mutatószámok támogatása, nyomon követése és fejlesztése
Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé
Problémamegoldási folyamat aktív támogatása

Elvárás:
Középfokú végzettség
Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat, de műszaki területen végzett pályakezdők jelentkezését is várjuk
Gyártási folyamatok ismerete
Ms Office biztos ismerete
Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)