Szenior könyvelő (SZJ-11817)

2024-04-22-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Világszerte jelenlévő könyvvizsgáló és adótanácsadó partnerünk keresi új munkatársát Szenior könyvelő pozícióba.
Feladatok:
• Ügyfelek portfóliójának teljes körű kezelése
• Kimenő és bejövő számlák, bank és pénztár könyvelése
• Vegyes bizonylatok, főkönyvi könyvelés, bevallások elkészítése
• Riportok összeállítása
• Beszámoló készítése
• Részvétel különböző könyvelési projectekben
• Részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében
• Gyakornokok, könyvelőasszisztensek munkájának koordinálása, szakmai fejlődésük támogatása

Aminek örülnénk, ha lenne:
• +5 év könyvelői tapasztalat
• Felsőfokú végzettség, gazdasági, pénzügyi szakon
• Mérlegképes könyvelői végzettség
• Könyvelőirodai, vagy KKV-s tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás
• Navision, Axapta, SAP, Revolution rendszerek ismerete előny
• MS Office programok felhasználó szintű ismerete
• Naprakész számviteli és adózási ismeretek

Amit kínálunk:
• Barátságos, családias hangulat
• Hatékony, digitalizált, papírmentes munkavégzést támogató környezet
• Sokrétű, változatos munka
• Szakmai és nyelvi képzések, workshop-ok
• Hosszútávú elköteleződés elősegítése érdekében: kamatment lakáshitel program, sabatical leave
• Fagyigép, forrócsokigép, borhűtő, xbox 🙂

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)