Minőségügyi Rendszermérnök (JGM-11645)

2024-04-23-Budapest-Mérnöki
A munkáltatóról / About the company
Dinamikusan fejlődő, innovatív gyártási technológiában vezető partnercégünkhöz keresünk Quality specialistát
Pozíció részletezése / Position overview
Feladatok
• Minőségirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása
• Minőségügyi dokumentumok (ellenőrzési utasítás, FMEA, CP, 3D/SPC) elkészítése
• Termék és folyamat auditok lefolytatása VDA6.3 és VDA6.5 szerint valamint aktív részvétel a belső IATF16949 auditokon
• Vevői és tanúsító auditokra való felkészülés és azon való aktív részvétel

Követelmények
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
• Autóipari tapasztalat
• IATF16949 szabvány ismerete;
• Core tool-k ismerete;
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Kitűnő problémamegoldó és elemző képesség
• Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent
• Tárgyalóképes német nyelvtudás
• Auditori képesítés

Amit a cég kínál
• Versenyképes juttatási csomag (13. havi fizetés, cafeteria)
• Kihívásokkal teli és felelősségteljes feladatok
• Multinacionális környezet

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)