Projekt értékesítő mérnök (JGM- 10830)

2021-12-21-Budapest-Mérnöki
Nemzetközi, technológiai innovációban kiemelkedő Partnercégünk számára keresünk új munkatársat Projekt értékesítő mérnök pozícióba
Feladatok
• Projekt lehetőségek felkutatása
• Fókuszált ügyféllátogatások
• A projekthez kapcsolódó helyszíni felmérések végrehajtása
• Ajánlat szintű projektvezetés
• Az árajánlatok technikai kidolgozásának összehangolása, szerződéskötésben aktív részvétel
• Ügyféltalálkozókon való részvétel, tárgyalások vezetése
• Szoros együttműködés a projektvezetőkkel

Követelmények
• Ipari automatizálási területen szerzett 5 év tapasztalat
• Mérnöki végzettség
• Sales attitűd, tapasztalat ügyféltárgyalások vezetésében
• Műszaki beállítottság
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• Kiváló kommunikációs készségek, magabiztos fellépés
• Proaktivitás, precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés

Amit kínálunk:
• Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
• Mutinacionális vállalati környezet, családias, támogató csapat
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag és egyéb szolgáltatások igénybevétele

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát a pozíció megnevezésével az orsolya.rozgonyi@jobsgarden.hu e-mail címre

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)