Tesztautomatizáló mérnök (BM- 10456)

2022-01-05-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Tesztautomatizáló mérnök munkatársat.
FELADATAID:
• Teljesítmény- és terheléses tesztek megírása, végrehajtása, automatizálása és kiértékelése
• Microservice ill. felhőalapú alkalmazások performancia elemzése
• Folyamatos fejlődés érdekében ötleteid megvalósítása kollégáiddal szorosan együttműködve
• Agilis módszertant alkalmazó csapatban való aktív részvétel, szakmai egyeztetés
• Együttműködés, rendszeres napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL:
• Tesztautomatizálási tapasztalattal Java környezetben
• Kommunikációképes német nyelvismerettel
• Innovatív, önálló gondolkodással

ELŐNYT JELENT:
• JMeter ismerete
• CI/CD eszközök ismeret (pl. Jenkins)
• Dynatrace, Keptn, Postman, Jira, Confluence, JMC, OpenShift, Azure Cloud
• Banki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
Rugalmas munkaidőt
Otthoni munkavégzési lehetőséget
Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
Munkahelyi nyelvtanulást

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)