Tesztautomatizáló mérnök (BM- 10456)

2021-07-06-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Tesztautomatizáló mérnök munkatársat.
FELADATAID:

Felhőalapú tesztkörnyezet és Continous tesztautomatizálási keretrendszer továbbfejlesztése, karbantartása
Automatizálási megoldások fejlesztése és optimalizálása a szoftverek minőségének tartós javítása érdekében
Folyamatos fejlődés érdekében ötleteid megvalósítása kollégáiddal szorosan együttműködve
Agilis módszertant alkalmazó csapatban való aktív részvétel, szakmai egyeztetés
Együttműködés, rendszeres napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL:

Tesztautomatizálási tapasztalattal Java környezetben
Kommunikációképes német nyelvismerettel
Innovatív, önálló gondolkodással

ELŐNYT JELENT:

UFT, JMeter ismerete
CI/CD eszközök ismeret (pl. Jenkins)
Banki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
Rugalmas munkaidőt
Otthoni munkavégzési lehetőséget
Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
Munkahelyi nyelvtanulást

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677