Pénzügyi és kontrolling vezető (SZJ-11974)

2024-07-15-Győr-Könyvelés/Pénzügy
Gyártószektorban tevékenykedő partnerünk megbízásából új munkatársat keresünk Pénzügyi és kontrolling vezető pozícióba.
Az Ön szerepe a Járműhajtás fejlesztés központi irányításában helyezkedik el. Vezetőként felelős lesz a pénzügyi jelentéstételért, a megbízások kezeléséért, irányításáért, valamint a műszaki fejlesztési üzletág folyamatainak megőrzéséért és optimalizálásáért. Mindemellett számos szempontot figyelembe kell majd vennie, mint például a belső költségvetés ellenőrzését, az óradíjak meghatározását és a beruházások ellenőrzését.

Főbb feladatok:

-- Egy csapat szakmai és fegyelmi irányítása
-- A Hajtásrendszer Fejlesztés költségvetési ellenőrzése az összes fejlesztési projekt üzembe helyezési folyamatának irányításán és ellenőrzésén, az év folyamán és az éves költségvetési jelentéstételén, valamint a könyvelésen keresztül
-- Költséghelyek és a szegmenssel kapcsolatos, átfogó pénzügyi beszámolás
-- A fejlesztés beruházási projektjeinek pénzügyi koordinációja és a hosszú távú tervezése
-- Költség, kapacitás, eredmény és határidő nyomon követése a tervezett és a tényleges költségek tekintetében
-- Óradíj meghatározása a fejlesztést érintő projektek és erőforrás-tervezés alapján
-- Megbízás-, kapacitás- és határidőkövetés
-- Kommunikációs stratégia kidolgozása és az összes hivatalos kommunikációs tevékenység ellenőrzése különböző médiacsatornákon keresztül a motorfejlesztés, valamint a járműfejlesztés részére
-- A műszaki rizikómanagement koordinálása és szervezése a vállalaton belül, különösen a műszaki motorfejlesztésen belül
-- Folyamatoptimalizálási tevékenységek ellenőrzése és koordinálása a műszaki motorfejlesztésen belül
-- A terület erőforrásainak (például: költségvetés, személyzet, járművek) ellenőrzése
-- Költségvetési folyamatok optimalizálása

Elvárások:

-- Befejezett közgazdasági tanulmányok (üzleti adminisztráció, közgazdaságtan vagy menedzsment)
-- Legalább 5 év menedzsment / vezetői tapasztalat egy nemzetközileg működő vállalat pénzügyi funkciójában
-- Tárgyalóképes német nyelvtudás és legalább középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
-- Magas ügyfélorientáltság, megoldásorientált és strukturált gondolkodásmód
-- Erősség: analitikai, csapatmunka
-- Erős kommunikációs és szervezési készség

Amit kínálunk:

-- Versenyképes juttatási csomag, mozgóbér és egyéb dolgozói kedvezmények
-- Cafeteria, céges autó
-- Modern munkakörnyezet
-- Ingyenes szakorvosi ellátás, üzemi étkezés, valamint egyéni képzések
-- Munkatársi és családi rendezvények

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)