Fotós partner (vállalkozói szerződéssel)

2024-05-15-Magyarország-Egyéb
Épületek, éttermek, szállodák külső-és belső fotózásához keresünk fotós kollégákat cseh partnerünk megbízásából.
Feladatok:
-- Megbízásos projektek teljesítése Magyarország területén
-- A szolgáltatók külső homlokzatának és belső tereinek fotózása
-- Az elkészült fotók utómunkálatainak elvégzése
-- Kapcsolattartás a partner céggel
-- Adminisztrációs feladatok

A pozíció betöltésének feltételei:
-- Tapasztalat a fotózás területén (nem kell, hogy profi legyél)
-- Jogosítvány és saját autó
-- Hétfőtől-péntekig 8 és 17 óra között történő munkavégzés vállalása az ország teljes területén
-- Utazás vállalása, távolabbi úti célok esetén a szállodai elhelyezés biztosítva van
-- Saját vállalkozás megléte, tudj vállalatnak számlázni
-- Saját fotós felszerelés: legalább Nikon D5200 kamera -- Apsc / Stavit / Self-timer / Sigma 8mm lens / Pano head
-- Proaktivitás, pontosság, magasfokú önállóság

Nyelvtudás:
-- Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
-- Középfokú angol vagy szlovák/cseh nyelvismeret

Amit kínálunk:
-- Versenyképes jövedelem: 1600-3200 euro elérhető bér
-- Hosszútávú partneri kapcsolat
-- Garantált megrendelésszám
-- Tréning
-- Barátságos, támogató környezet

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)