Karbantartó Technikus (JGI - 11886)

2024-02-07-Bicske, Pest vármegye-Gyártás
Gyártásban területén piacvezető elismert partnercégünk számára keresünk bővülő csapatába Karbantartó Technikus kollégákat a következő területekre
Feladatok:
-- Megelőző karbantartási tervekben szereplő ellenőrzések, javítások elvégzése, dokumentálása
-- Géphibák elhárítása során önálló hibakeresés, javítás, az elvégzett javítások dokumentálása
-- Gépek/adapterek javítása, átalakítása, beüzemelése, stb.
-- Javaslattétel a kiegészítő karbantartások (cserék) elvégzésére
-- Mérnökség támogatása projektekben

Elvárások:
-- Szakirányú végzettség (elektromos karbantartó, géplakatos, villanyszerelő, finommechanikai műszerész, elektrotechnikai-, mechatronikai-, vagy gépgyártástechnolológiai technikus)
-- Mechanikai/ gépészeti ismeretek
-- Pályakezdők jelentkezését is várjuk
-- 12 órás munakrend vállalása
-- MS Office programok felhasználói szintű ismerete
-- Precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk :
-- Mutinacionális vállalati környezet, támogató csapat
-- Biztos háttér, stabil munkahely
-- Versenyképes fizetés és juttatási csomag már a próbaidő alatt is
-- Folyamatosan fejlődő technológiák megismerése
-- Munkába járás támogatása

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)