Szerszámkészítő (JGI - 11885)

2024-02-07-Bicske-Gyártás
Gyártásban területén piacvezető elismert partnercégünk számára keresünk bővülő csapatába Szerszámkészítő kollégákat a következő területekre
Feladatok:
-- Teljesítmény-elektronikai áramkörök legyártáshoz szükséges egyedi szerszámok készítése
-- CNC maró- és esztergagépek programozása
-- 3 vagy 5 tengelyes marógép programozása és kezelése
-- Folyamatos együttműködés a termeléssel és a mérnökséggel

Elvárások:
-- Gépi forgácsoló vagy szerszámkészítő végzettség
-- 2 műszakos munkarend vállalása
-- Műszaki rajz olvasása, kiváló anyagismeret
-- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
-- Készség az önálló, illetve a csapatmunkára

Amit ajánlunk :
-- Mutinacionális vállalati környezet, támogató csapat
-- Biztos háttér, stabil munkahely
-- Versenyképes fizetés és juttatási csomag már a próbaidő alatt is
-- Folyamatosan fejlődő technológiák megismerése
-- Munkába járás támogatása

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)