Szenior piackutató (SZJ-11875)

2024-01-29-Budapest-Egyéb
Ügynökségi oldalon lévő partnerünk számára keresünk Szenior piackutató munkatársat.
Feladatok:
• kutatási projektek tervezése, módszertani ajánlatok kidolgozása
• fókuszcsoportos beszélgetések, interjúk, online fórumok moderálása, szemkamerás terepmunkában való részvétel
• kérdőív írás
• kvalitatív és kvantitatív adatok elemzése, riportok készítése
• prezentációk tartása akár angol nyelven is
• kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:
• felsőfokú végzettség (szociológia, pszichológia, statisztika, marketing előny)
• legalább 5 éves kutatói / elemzői rutin, projektmenedzsment tapasztalat
• tárgyalóképes angol nyelvismeret
• MS Office programok magabiztos használata

Előny:
• piackutató cégnél szerzett tapasztalat
• szakmai cikkek, hírlevelek írásában szerzett tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány, saját autó
• SPSS ismeret

Amit kínálunk:
• stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, hosszú távú munkalehetőség
• szakmai fejlődési lehetőség speciális piackutatási módszertanokban, nemzetközi projektekben
• családias hangulatú, napfényes irodában, segítőkész kollégák, rendszeres csapatépítő programok, önálló- és csapatmunka
• home office lehetőség
• laptop, telefon

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)