Customer quality engineer (JGM-11820)

2024-02-12-Heves megye-Mérnöki
A Jobsgarden piacvezető multinacionális megbízója számára keres Vevői minőségbiztosítási mérnököt/b> innovatív gyártási technológia területére
Feladatok:

-- A projektek támogatása a minőség oldaláról
-- Az összes projekt belső koordinációja (vevői igények és belső folyamatok összehangolása)
-- A munkacsoport tevékenységének koordinálása, kapcsolat az ügyféllel
-- Gyártási folyamatok optimalizációja és dokumentálása
-- SAP adminisztráció
-- Mérnök kollégák szakmai támogatása, koordinálása
-- Kapcsolattartás az ügyféllel, ügyféllátogatások szervezése, ügyféloldalak látogatása
-- Felkészülés ügyfél- és rendszerauditokra (IATF)

Elvárások:
• Gyártócégnél szerzett releváns tapasztalat vevői minőségbitosítási területen
• Mechatronikai mérnöki, gépészmérnöki vagy egyéb releváns végzettség
• Gyártási folyamatok ismerete
• Kiváló angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs, hibaelemző és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
•Hosszútávú munkavégzés karrierépítéssel egy biztos hátterű cégnél
•Szakmai fejlődés innovatív gyártási technológia mentén, multinacionális környezetben
•Továbbképzési lehetőségek

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)