Tesztautomatizálási szakértő (LE-9264)

2019-03-13-Budapest-Information Technology
Partnerünk a nemzetközi informatikai piac dinamikusan fejlődő, jelentős referenciákkal rendelkező szolgáltatója. 1999-es megalakulása óta sikeresen támogatja ügyfeleit abban, hogy hatékonyabbá és versenyképesebbé váljanak. Leányvállalatai vannak Ausztriában, Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában és további képviseletek megnyitását tervezi Kelet-Európában. Nemzetközi jelenlétének köszönhetően naprakész ismeretekkel rendelkezik az európai informatikai piacokról és azok tendenciáiról.
Folyamatosan bővülő csapatukba tesztautomatizálási szakértő kollégát keresünk budapesti munkavégzéssel.
Feladatok:
• Tesztesetek automatizálása
• A Tosca illesztése egyedi ügyfélkörnyezetekhez
• Tosca Architect szerep betöltése
• A Tosca piaci bevezetésének technikai támogatása
• Ügyféligények felmérése az ügyféllel közösen
• Megoldásjavaslat technikai kidolgozása és bemutatása az ügyfélnek
• Projektek támogatás vezetőtesztelőként
• Szervezetet, eszközöket és képzéseket valamint fejlesztési-, release- és DevOps-folyamatokat érintő tanácsadás
• Minőségbiztosításhoz kapcsolódó üzletbővítési feladatok

Elvárások:
• Legalább 3 éve tesztautomatizálási tapasztalat
• Gyakorlati tudás .Net / C# technológiákkal.
• Tesztelmélet ismeretek
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Fejlődési lehetőség
• Energikus, fiatalos csapat
• Kiváló munkahelyi körülmények

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30