Projektmendzser (LE-9259)

2019-03-12-Budapest-Information Technology
Partnerünk a nemzetközi informatikai piac dinamikusan fejlődő, jelentős referenciákkal rendelkező szolgáltatója. 1999-es megalakulása óta sikeresen támogatja ügyfeleit abban, hogy hatékonyabbá és versenyképesebbé váljanak. Leányvállalatai vannak Ausztriában, Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában és további képviseletek megnyitását tervezi Kelet-Európában. Nemzetközi jelenlétének köszönhetően naprakész ismeretekkel rendelkezik az európai informatikai piacokról és azok tendenciáiról.
Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk .NET fejlesztő kollégát budapesti munkavégzéssel.
Feladatok:

• Teljes körű IT projektmenedzsment feladatok ellátása
Agilis projektteamek támogatása
Részvétel ajánlatadás és presales tevékenységekben
Belső stratégiai feladatok végrehajtásában lévő közreműködés
• 5-10 fős projektcsapat irányítása
• Nagyobb volumenű, komplex projektek felépítésében, működtetésében, támogatásában való részvétel
• Kapcsolattartás az ügyféllel
• Projekt-terv előkészítés, nyomon követés, erőforrás-tervezés
• Idő-és költségkeret betartása
• Projekt dokumentáció elkészítése
• Napi feladatok menedzselése
• A teljes projekt összefogása

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség (közgazdasági/IT/projektmenedzsment területen)
• Legalább 5 éves projekmendzsment tapasztalat
• Legalább 2 éves scrum masteri tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Magas fokú stressztűrő képesség
• Csapatjátékos, együttműködő attitűd
• Nyílt, őszinte, határozott személyiség

Előny:

• Nagyvállalati, nemzetközi háttér

Amit kínálunk:

• Fejlődési lehetőség
• Energikus, fiatalos csapat
• Kiváló munkahelyi körülmények

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30