Sharepoint fejlesztő (TB-9256)

2019-03-11-Budapest-Information Technology
Ügyfelünk az irodatechnikai piacon meghatározó szerepet betöltő, multinacionális hátterű cégcsoport magyarországi csapata bővítéséhez és erősítéséhez keresünk Sharepoint fejlesztő pozícióba munkatársat
Feladatok:
• Microsoft SharePoint alapú rendszerek tervezése, fejlesztése, telepítése, konfigurálás
• Üzletmenetet támogató workflow-k fejlesztése
• Szakmai támogatás specifikációk elkészítéséhez
• Meglévő megoldások továbbfejlesztése, támogatása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (Informatikai, mérnök-informatikai vagy közgazdasági területen)
• Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
• SharePoint adatstruktúrák és funkciók ismerete
• SharePoint tervezési és telepítési ismeretek
• SharePoint Designer tapasztalat (2010-es és 2013-as Workflow-k ismerete)
• Tapasztalat üzleti folyamatok modellezésében (Szolgáltatás, értékesítés, kontrolling, logisztika, stb.)
• Közép szintű angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs készség
• Proaktív és problémamegoldó attitűd

Előnyt jelent

• Migrációs tapasztalat különböző verziójú SharePoint-ok között
• SharePoint Online fejlesztési tapasztalat
• 3rd party Workflow motorok ismerete
• Windows platform átfogó ismerete
• Webes technológiákban való jártasság (HTML, CSS, JavaScript, jQuery, ASP.Net)
• CSOM, JSOM, REST API fejlesztési tapasztalat
• Microsoft minősítés
• ITIL ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30