Senior BI Architect (LE-9198)

2019-02-12-Budapest-IT/Telekom
Partnerünk egy magyar tulajdonú, magas szakmai színvonalon működő vállalkozás, amely elsősorban a pénzügyi szervezetek működésének hatékonyságát támogató, testre szabott informatikai és üzleti megoldásokat alakít ki. Dinamikusan fejlődő csapatába izgalmas kihívásokat kereső Senior BI Architect-et vár.
Az ideális jelölt a BI csapat jelenlegi vezetőjének “jobb kezévé” válhat.
Haladó technológiákat alkalmazó projektekben vehet rész a tervezéstől egészen a megvalósításig.
Módja lesz 3-5 fős projekt csapat irányítására, aktív ügyfél kommunikációra és folyamatos szakmai fejlődésre.
Mindezt modern, vonzó környezetben, vidám, szakmailag felkészült és igényes csapatban teheti.
Rugalmas munkavégzési keretek közt egy nyitott, együttműködő vállalati kultúrában.
Főbb feladatok:
– MS SQL és Oracle alapú üzleti intelligencia megoldások, valamint backend rendszerek adatbázis fejlesztése
– Az ügyfél által kialakított SQL alapú adattárház-környezet fejlesztése, támogatása.
– Egyedi lekérdezések, áttöltések, riportok készítése az ad-hoc üzleti igényeknek megfelelően
– Ügyfél kapcsolattartás
– Részvétel a megoldások tervezésében/ajánlat előkészítésében
– 3-5 fős csapat irányítása (szakmai)
– Napi operatív szakmai vezetés
– A BI üzletág vezetőjének aktív támogatása annak érdekében, hogy a projektek a vállalásoknak megfelelően
teljesüljenek
Elvárások:
– 5+ releváns tapasztalat pénzügyi szektorban szerzett adattárház/riporting fejlesztő/tanácsadó
– Oracle és MS BI eszközök ismerete (Oracle Data Integrator, SSIS, Tableau, Oracle BI, Gartner: Magic
quadrant eszközök (Riporting/ETL)
– Erős kommunikációs készség
– Analitikus és megoldás fókuszú gondolkodásmód
– Erős középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
– Német nyelvtudás előnyt jelent
Mit kínálunk:
– Versenyképes fizetés és teljesítmény arányos bónusz
– Változatos szakmai kihívások és izgalmas projektek
– Folyamatos képzés és tudástranszfer
– Kellemes irodai környezet és munkakörülmények
– Rugalmas munkavégzés
– Fiatal, lelkes, vidám csapat
– Erős csapatmunka és az ötleteket támogató vállalati kultúra

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérem küldje Word formátumú angol nyelvű önéletrajzát az edit.lupkovics@jobsgarden.hu címre.

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30