Könyvelő (HÉ-9188)

2019-02-08-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Multinacionális partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba: Könyvelő
Feladatok:

– Pénzügyi státusz ellenőrzése, aktuális információ alapján, együttműködés a pénzügyi csapattal
– Napi átutalások kezelése
– Banki és ügyfél számlák ellenőrzése, kezelése
– Beérkező számlák, könyvelési dokumentumok hitelességének igazolása
– Statisztikai és könyvelési adatok kezelése, fejlesztése
– Beérkező számlák és egyéb dokumentumok kezelése, rendszerezése, archiválása
– Könyvelési feladatok ellátása – kifizetések és beszállítói rekonszilliációk lekönyvelése
– Költségek, kiadások követése, riport készítése a management részére

Elvárások

– Főiskolai vagy egyetemi diploma gazdasági területen
– MS Office termékeinek ismerete, különös tekinttel az Excelre
– Legalább 2-3 éves könyvelési területen szerzett tapasztalat
– Kommunikáció képes angol nyelvtudás – legalább középfokon
– Tettre készség, asszertivitás
– Részletekre hangsúlyt helyező, de figyelmét megosztani tudó személyiség
– Készség egy csapat részeként dolgozni
– SAP ismerete /vagy más ERP rendszer ismerete/
– Elemzői és pénzügyi készségek

Amit ajánlunk:

– Multinacionális és modern környezet
– Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
– Fejlődési lehetőség a cégen belül

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30