BIM Modellező (SZJ - 9094)

2019-01-03-Budapest-Mérnöki
Építőipari szoftverek fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnerünk megbízásából tapasztalt jelentkezőket várunk a következő pozícióba: BIM Modellező
Feladatok:

• Az újonnan alakuló csapat tagjaként a következő szoftverek használata különböző projekteken: ArchiCAD, BIMcloud, BIMx, AutoCAD, Revit, Sketchup, Rhino, stb.
• Tervezést, illetve kivitelezés-előkészítést segítő épületmodellezés: design és BIM modellek előállítása, dokumentálása, prezentálása
• A használat közben szerzett tapasztalatok írásbeli visszajelzése, illetve élő prezentálása a termékmenedzsment és a terméktervező csapatok felé

Amit kínálunk:

• Szakmai tudásodat kamatoztatva, mégis új területen próbálhatod ki magad
• Otthagyhatod kézjegyedet a szakma által elismert, innovatív termékeken
• Kreatív, lelkes csapat tagja lehetsz, probléma esetén gyorsan találsz konstruktív segítséget
• Javaslataidat mindig meghallgatjuk, örülünk a sikereidnek, eredményeidet elismerjük
• Meseszép, Duna-parti, ősfákkal tarkított, parkos környezetben dolgozhatsz
• Tág keretek között magad oszthatod be a munkaidődet

Elvárások:

• felsőfokú építészeti végzettséggel rendelkezel
• minimum 3 éves tapasztalatod van BIM szoftverek használatában, és kész vagy még tovább fejlődni
• magas szinten kommunikálsz angol nyelven írásban és szóban

Előny, ha:

• sikeres BIM projektekben vettél részt
• a felsorolt konkurens termékek közül többel is van felhasználói tapasztalatod
• németül is otthon vagy a szakmai nyelvben, szóban és írásban

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30