Devops mérnök (SE-8369)

2021-07-20-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Devops mérnököt. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
Keressük azt a szakembert, aki kihívásnak tekinti a következőket:
Téged keresünk:

ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, folyamatosan bővülő, agilis csapatnak
ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél együtt dolgozni
ha érdekelnek a nagy rendelkezésre állású, komplex architektúrájú rendszerek
ha szereted a kihívásokat és igényes vagy a munkádra
ha érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre

Feladatok:

Fizikai és szoftveres Kubernetes infrastruktúra fejlesztése és működtetése
Build teszt és release automatizált folyamatainak támogatása
Fejlesztői csapatok támogatása
Folyamatok automatizálása
Monitorozási rendszer fejlesztése
A rendszerek elérhetőségének és működésének biztosítása a vállalt SLA-nak megfelelően
Rendszerek megfelelő működésének napi ellenőrzése és optimalizációja
Hibakeresés, hibajavítás
Kapcsolattartás a társterületekkel
Aktív részvétel az új megoldások és folyamatok bevezetésében
Csapatmunka elősegítése és támogatása

Elvárás:

Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
Felsőfokú műszaki végzettség vagy releváns technikai ismeretek
Erős Linux ismeretek (elsősorban: RHEL)
Scrpitnyelvek ismerete (elsősorban bash/phyton)
SQL ismeret
Alkalmazásszerverek működésének ismerete
L3 support nyújtásában szerzett tapasztalat
Alapszintű relációs adatbázis kezelő ismeretek
Clusterezett alkalmazások üzemeltetésben szerzett tapasztalat
Konténerizációs technológia ismerete (docker)
Git/SVN verziókezelő rendszer ismerete
Agilis módszerekkel szerzett tapasztala

Előny:

Kubernetes cluster építési és üzemeltetési tapasztalat
Privát felhő építésében szerzett releváns tapasztalat
Open Source technológiák ismerete (Cloud Native)
Hasonló munkakörben és környezetben szerzett releváns tapasztalat
Java alkalmazásszerver (JBOSS/WildFly) üzemeltetésben szerzett tapasztalat
Oracle ismeretek
Ansible ismeretek
Kommunikációképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésében részvétel
Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
Külső és belső szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel
Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák
Rugalmas, családbarát munkakörnyezet és munkarend
Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
Korszerű munkaeszközök
Versenyképes bérezés és kiegészítő kényelmi szolgáltatások

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677