Back-end tesztautomatizáló (SE-8104)

2021-07-20-Budapest-IT/Telekom
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Back-end tesztautomatizálót. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
Scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Téged keresünk:

ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, fiatalos csapatnak,
ha érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
ha szereted a kihívásokat,
ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél dolgozni,
ha szereted az önállóságot és a kreatív munkát,
ha érdekelnek a nagy rendelkezésre állású, nagy terhelésű rendszerek,
ha szeretsz fejleszteni és igényes vagy a munkádra

Főbb szakmai feladatok:

Az Agilis szoftverfejlesztő csapatban senior szoftvertesztelő mérnökként a fejlesztők támogatása tesztelői szempontokkal
Tesztelés megtervezése, végrehajtása; a tesztvégrehajtás felügyelete
Teszt automaták implementálása
Részvétel a teszt keretrendszer fejlesztésében
Visszajelzés adása a tesztcsapat számára
Tesztjelentések, tesztjegyzőkönyvek elkészítése

Projekthez kapcsolódó feladatok:

Projekt előkészítésben való részvétel (tender anyag készítése, véleményezése)
Termék kockázatok felismerése, figyelembe vétele
Termék, és projekt kockázatok jelzése a menedzsment felé
Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése tesztelői szempontból
Javaslattétel user story-k pontosítására, további user story-k megfogalmazására
Folyamatos párbeszéd a csapattal, és a product owner-ekkel

Szakmai elvárások:

Webservice tesztautomatizálásban szerzett legalább 2-3+ év tapasztalat
Tesztelési alapismeretek
Tesztesetírási tapasztalat
Hibakezelő rendszer használata (pl.: Jira, Bugzilla, Spira, HP QC, stb.)
Webalkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
Continuous Integration ismerete (pl.: Jenkins, GO)
Java programozási tapasztalat
Verziókezelő ismerete (Pl.: Git)
SQL ismeretek
Szakmai angol nyelv ismerete írásban

Előny:

Felsőfokú végzettség műszaki területen
RestAssured
API tesztelő tool ismerete (Pl.: JMeter, Postman, SoapUI)
noSQL DB ismeret (MongoDB, Redis, InfluxDB)
Batch vagy shell script alapszintű ismeret
Atlassian termék ismerete (Jira, Confluence, Bitbucket)

Amit kínálunk

Változatos hazai projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésében részvétel
Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
Külső és belső szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel
Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák
Rugalmas, családbarát munkakörnyezet és munkarend
Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
Korszerű munkaeszközök
Versenyképes bérezés és kiegészítő kényelmi szolgáltatások

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677