HR Researcher (MP-6387)

2019-03-13-Budapest-HR/Jog
Saját csapatunkba keresünk HR Researcher pozícióba lelkes, motivált kollégát, aki az előszűrési folyamat koordinációjáért felelős.
Milyennek kell lenned, hogy élvezd nálunk a munkát?:
• Ügyesen tudj egyszerre több feladatot kezelni
• Elég erős a belső motivációd ahhoz, hogy akkor is a legjobb tudásod szerint dolgozz, ha nem vagy folyamatosan ellenőrizve
• Te vagy a családban az, aki mindig mindent megtalál az interneten?
• Motivált, lelkes hozzáállás a HR-hez
• Az angol nyelv kommunikációképes ismerete,
• Befejezett, vagy folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok,
• Számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (MS Office),
• Együttműködési készség, képesség a csapatban való munkavégzésre.
• Bármilyen ügyfélkapcsolattartásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Szeretsz enni 🙂

Amik a feladataid lennének:
• Jelöltek felkutatása különböző forrásokból,
• Külső és belső adatbázisok rendszeres szűrése,
• A feltételrendszernek megfelelő jelöltek telefonos előszűrése,
• Telefonos előtesztelés lebonyolítása (angol nyelvi tesztelés)
• Az alkalmas pályázókkal interjúidőpont egyeztetése,
• Egyéb ad hoc feladatok, riportok, elemzések készítése.

Amit kínálunk:
• Alap + jutalékos rendszer, ahol a jutalék maximális összege csak rajtad múlik
• Fiatalos, jó csapat
• Home office lehetőség
• Folyamatos karrierív

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30