HR Trainee - Gyakornoki lehetőség (PE-6558)

2019-09-04-Budapest-HR/Jog
Saját, III. kerületi irodánkba keresünk HR Asszisztenst. DIÁKOK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!
Feladatok:
– Folyamatban lévő kiválasztási projektek támogatása
– A napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció
– Önéletrajz-adatbázis kezelése
– Önéletrajzok előszűrése
– Jelöltek felkutatása
– Interjúk szervezése

Elvárások:
– Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony nappali tagozaton)
– Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
– Precíz, pro-aktív, gyakorlatias munkavégzés
– Dinamikus, együttműködő személyiség
– Kiváló kommunikációs képesség

Foglalkoztatás:
– Diákszövetkezeten keresztül
– Rugalmas beosztás (napi minimum 4 óra, heti minimum 16 óra)
– Szakmai gyakorlati igazolást ki tudunk állítani
– Br 1250/óra

Telefonszám: +36-1-439-2940

Fax: +36-1-439-29-63

Viber / Whatsapp elérés: 06-70-684-00-30