Ajánlatadó - Határozott időre: 3 év (JGM- 11513)

2023-01-17-Budapest-Mérnöki
Nemzetközi, technológiai innovációban kiemelkedő Partnercégünk számára keresünk új munkatársat Ajánlatadó mérnök pozícióba
Feladatok
• Ügyféligények alapján ajánlatok összeállítása, műszaki tartalom leírása
• Piaci információk rendszerezése és továbbítása más üzleti területeknek
• Vevői kapcsolattartás és műszaki támogatás
• Együttműködés az értékesítésben érdekelt üzleti területekkel
• Megrendelésekkel kapcsolatos információk egyezetése a vavőkkel
• Tervek megvalósulásának követése, jelentések, riportok késztése
• Folyamatok optimalizációja

Követelmények
• mérnöki végzettség, vagy egyéb releváns műszaki háttér/tapasztalat
• Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
• Jó kommunikációs képesség
• SAP ismeret előnyt jelent
• Erős Microsoft Excel tudás szükséges, emellett a Power BI ismeret előny
• Microsoft Excel haladó szintű használat előny
• Proaktivitás, precíz, eredményorientált hozzáállás

Amit kínálunk:
• Szakmai tanulási és fejlődési lehetőség
• Mutinacionális vállalati környezet, családias, támogató csapat
• Versenyképes fizetés és juttatási csomag és egyéb szolgáltatások igénybevétele
• Rugalmas munkaidő
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk önéletrajzát a pozíció megnevezésével a zsuzsanna.lang@jobsgarden.hu e-mail címre

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)