Senior System Analyst (NR- 11512)

2023-01-16-Budapest-IT
On behalf of our multinational Client we are looking for a qualified System Analyst to their Budapest office.
Partnerünk alkalmazottai keményen dolgoznak azért, hogy biztosítsák az emberek életét, és bátorságot adjanak az ügyfeleknek az előttünk állókhoz.
A jó szolgáltatás nyújtása Önt is motiválja? Akkor miért ne csatlakozna hozzájuk az innovatív termékek és szolgáltatások fejlesztéséhez nemzetközi környezetben!

Feladatok
• Üzleti alkalmazásokkal, folyamatokkal kapcsolatos fejlesztési igények technikai specifikálása,
dokumentálása, változások támogatása, szükséges fejlesztések menedzselése a külső fejlesztőkkel
• Részvétel a fejlesztések, módosítások tesztelésében, szervezői teszt végrehajtása és a felhasználói
tesztelések támogatása
• Régiós projektekben informatikai megvalósítások támogatása
• Üzleti alkalmazás hibák és incidensek megoldásának támogatása
• Üzleti alkalmazások paraméterezési és riportkészítési feladatainak ellátása
• Kapcsolattartás a külső rendszerfejlesztőkkel, a felhasználói területekkel az Allianz Hungária
Biztosítónál és az Allianz Technology területeivel.
• A csapat munkájának koordinálása, projektvezetési feladatok ellátása

Elvárások
• Felsőfokú IT vagy gazdaságinformatikus végzettség
• Minimum 5 éves, releváns, azonos vagy hasonló munkakörben eltöltött munkatapasztalat
• Projektvezetői vagy kisebb csoport irányításában szerzett vezetői tapasztalat
• Nagyvállalati informatikai rendszerek és Front-end alkalmazásfejlesztés szervezésének ismerete és
fejlesztési projekt-munkatapasztalat
• Devops docker (kubernet) technológiában fejlesztett frontend rendszerek szervezésében, környezet
kialakításában, telepítésben való jártasság
• PL/SQL és Oracle adatbázis ismeretek (adatbázis-tervezés és kezelés)
• SOAP és/vagy REST architectúra ismeret
• Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
• Általános irodai szoftverek, MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete
• Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
• Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás
• Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk
• A jelölt tudásának és kompetenciáinak megfelelő versenyképes fizetési csomag
• Éves pénzügyi bónusz – egyéni célok alapján
• Minősített képzések széles választéka
• Lehetőség meglévő és új készségek fejlesztésére
• Home office lehetőség

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)