Teszt koordinátor (LJ-11477)

2023-01-12-Budapest-IT
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Teszt Koordinátort.
Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.
Főbb szakmai feladatok:
-- tesztelői feladatok kiosztásának támogatása, priorizálása
-- projektfolyamatok javításában való proaktív részvétel
-- egyeztetések szervezése, facilitálása
-- rendszeres tesztelői csapatmegbeszélések szervezés és facilitálása
-- a szervezet által használt technology stack és domain ismerete a felügyelt projekteken
-- tesztelési folyamatok fejlesztésének támogatása a projekten belül
-- javaslatokkal élhet a felelősségi körébe tartozó tesztelési területen
-- iterációkat, releaseket érintő tesztelési kockázatok felismerése a tesztelés tervezésekor
-- tesztelési eredménytermékek összeállításának felelőse
-- felelős a tesztlefedettség folyamatos javításáért
-- hibák tesztelési folyamatának monitorozása
-- ügyféloldali átvételi tesztelés támogatása
-- felelős az új tesztelők hatékony integrációjáért
-- csapaton belüli együttműködés elősegítése
-- csapaton belüli tudásmegosztás támogatása, ösztönzése
-- tesztelői erőforrás kiválasztás támogatása, interjúztatás
-- a csapat folyamatos fejlesztése érdekében visszajelzés adása, problémák detektálása és eszkalálása
-- tesztelői csoport szakmai támogatására, fejlesztésére, mentorálására javaslattétel

Szakmai elvárások:
-- Legalább 1 év tapasztalat teszt koordinátor szerepben
-- Legalább medior szint, mint tesztelő
-- Fejlesztési módszertanok ismerete
-- Tesztmódszertanok ismerete
-- Elemző és menedzsment képesség

Előnyt jelent
-- Teszt automatizálásban szerzett tapasztalat – főleg API tesztelésben
-- JAVA alap tudás
-- Web technológia alapú rendszer tesztelésben szerzett tapasztalat
-- Automata tesztelés felépítésének ismerete
-- Rendszer fejlesztésekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
-- Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
-- Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
-- Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
-- Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
-- Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)