R&D Engineer (JGM-11398)

2023-01-23-Komárom-Esztergom megye-Mérnöki
A Jobsgarden gyártási technológia terén piacvezető multinacionális partnercége számára keres mérnököt Kutatás-fejlesztésiterületre.
Főbb feladatok:
• Anyagtulajdonság fizikai és kémiai tulajdonságainak vizsgálata, elemzése és fejlesztése
• Kutatás és fejlesztési projektekben való aktív részvétel
• Gyártástechnológia fejlesztése, új gyártási módszerek kutatása
• Új gyártási módszerek, berendezések és gyártáshoz használt anyagok standardizálása
• Új mérési módszerek kutatása és fejlesztése
• A kutatáshoz, kisérletekhez szükséges eszközök, anygok biztosítása
• Társosztályok, ill. a labor tevékenységének szakmai támogatása
• Változáskezelés, költség csökkentés

Követelmények:
• Műszaki diploma, perferáltan vegyészeti területen, vagy más releváns végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás és jó kommunikációs képesség
• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Rugalmasság, precizitás, jó kooperáció
• Tanulásra való hajlandóság

Amit kínálunk:
-- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
-- Hosszútávú munkavégzés karrierépítéssel egy biztos hátterű cégnél
-- Szakmai fejlődés innovatív gyártási technológia mentén, multinacionális környezetben
-- Továbbképzési lehetőségek

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével a ildiko.zsula@jobsgarden.hu e-mail címre várjuk.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)