Deep Learning Engineer (VB-11380)

2024-04-17-Budapest-IT
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk Deep Learning Developer pozícióba szakembereket.
Magunkról:

Működésünk kezdete óta jelentős méretű IT projekteken dolgozunk, főként állami szférából történt megrendelésekre. Büszkék vagyunk a rövid határidőinkre, sikerrel leszállított robosztus, nagy rendelkezésre állású rendszereinkre.
Professzionális csapatunknak, rugalmas megközelítésünknek és komplex megoldásokat gyorsan kidolgozó képességünknek köszönhetően, Magyarország egyik legsikeresebb informatikai vállalatává váltunk.

Feladatok:

• Computer Vision rendszer tervezése, fejlesztése
•Deep Learning pipeline infrastruktúra fejlesztése és feladatok automatizálása
•Új Deep Learning módszerek felkutatása és prezentálása

Szakmai elvárások:

• Szakirányú informatikai/közgazdasági végzettség (BSc/MSc szint vagy releváns munkatapasztalat 5+ év)
• Adatvizualizációs eszközök készségszintű használata (pl.: Matplotlib, Seaborn)
• Deep Learning keretrendszerek készségszintű ismerete és használata(Pytorch, Tensorflow)
• Gyakorlati tapasztalat különböző Machine Learning modellek mind Supervised (Linear és Logistic regresszió, Adatsoros modellezés, Decision Trees, SVM, …), Unsupervised (K-means, Association rules, PCA, …) és Reinforcement Learning (DQN, PPO, A2C ) terén.
• Data Science alapismeretek
• Machine Learning projektek deployolása
• Fejlesztői eszközök alapos ismerete és készségszintű használata (Git, Docker, Jira…)
• Aktív együttműködés a csapat többi tagjával
• Analitikus gondolkodásmód
• Jó problémamegoldó képesség
• Angol nyelvtudás

Előnyök

• YOLOv5 ismerete
• MLflow
• Közlekedési rendszerekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
• Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
• Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
• Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
• Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)