IT Projektmanager (HO -11159)

2022-07-22-Budapest-IT
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert IT Project Manager pozícióba.
A munkakör célja:
Nagyvállalati szolgáltatásorientált környezetben működő alkalmazásokhoz, illetve szolgáltatásokhoz kapcsolódó új igények felmérése, valamint tervezést követően a teljes fejlesztési folyamat menedzselése, csapat munkájának segítése. Fenti folyamatok kapcsán felmerülő teljeskörű projektadminisztráció.

Feladatok:
• Ügyfél igények pontos felmérése
• Megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
• Fejlesztés megkezdése előtt az előfeltételek biztosítása
• Fejlesztési folyamat során kapcsolattartás a folyamat résztvevőivel (külső, belső szereplők)
• Tesztek tervezése, lebonyolítása, koordinálása, élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása, szervezése
• Projektek haladásáról riportok készítése
• Megbeszélések szervezése, facilitálása, utókövetések elvégzése
• Projekt kockázat elemzés, akciótervek kidolgozása
• Projekterőforrások hatékony menedzselése
• Projektmódszertani fejlesztésekben történő részvétel

Elvárások
• Felsőfokú szakirányú (műszaki vagy gazdasági) végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
• MS Office és O365 alkalmazások magasszintű ismerete
• 4-6 év projekt menedzserként szerzett tapasztalat (informatikai projektmenedzsment, üzleti elemzés) közép/nagyvállalati/IT környezetben
• Szakmai tapasztalat folyamatfejlesztési és informatikai projektek vezetésében
• Önálló munkavégzés és csapatban való részvétel egyaránt
• Kiemelkedő problémamegoldó képesség
• Jó prezentációs készség
• Proaktív hozzáállás
• Precizitás, pontos munkavégzés
• Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:
• PMP vagy egyéb projekt menedzsment minősítés
• ITIL minősítés vagy alapos ismeret
• Agilis szoftverfejlesztési ismeret (Scrum, Kanban)
• JIRA, Confluence ismerete

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: a mentorálás mellett rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 20%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük.
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben.
• Rugalmas munkarend és home office lehetőség
• Bónusz, cafeteria, egyéb juttatás, csapatépítő események
• Állatbarát munkahely

Pályázni a “Jelentkezem” gombra kattintva vagy ezen az email címen lehet: orsolya.haffner@jobsgarden.hu

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)