Könyvelő (PE-11128)

2022-09-12-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Budapesti partnerünk megbízásából tapasztalt jelöltet keresünk a következő nyitott pozícióba: Könyvelő
Munkaköri feladatok

• Bejövő bizonylatok alaki és tartalmi ellenőrzése, belső jóváhagyási rendszerben való validáltatása
• Kontírozás ellenőrzése
• Részvétel havi- és éves zárási munkálatokban, továbbá könyvvizsgálatokban
• Adóbevallások és statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
• Banki utalások rögzítése, ellenőrzése, jóváhagyása
• Szállítói és vevői folyószámlák karbantartása
• Belső pénzügyi szabályzatok elkészítésében és rendszeres felülvizsgálatában való részvétel
• Pénzügyi részlegen felmerülő ad-hoc feladatokban való közreműködés
• Javaslattétel a tevékenységi körébe tartozó területeken fejlesztési, racionalizálási lehetőségekről

Munkaköri követelmények

• minimum 3 éves tapasztalat
• középfokú angol
• Excel felhasználói szintű ismerete
• önálló munkavégzés
• precizitás, határidők betartása

Előny

• SAP FI modul vagy egyéb integrált ügyviteli rendszer ismerete
• mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk

• határozatlan munkaviszony
• szakmai fejlődési lehetőség
• nemzetközi munkakörnyezet
• versenyképes jövedelem

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)