Projektvezető (JGI-11094)

2024-02-12-Maklár-Mérnöki
A Jobsgarden piacvezető multinacionális megbízója számára keres Projektvezető mérnököt/b> innovatív gyártási technológia területére
Feladatok:
-- Vevői projektek időtervének elkészítése és egyeztetése
-- Projekt/új termék bevezetésével kapcsolatos feladatok koordinálása
-- Nemzetközi projekt team (6-10fő) irányítása, feladatok kiosztása és nyomon követése a társosztályokkal
-- Belső és külső megbeszélések szervezése, vezetése, vevői látogatások koordinálása
-- Kapcsolatépítés más gyáregységek projektvezetőivel ugyanazon vevő jobb kiszolgálása érdekében
-- Költségek tervezése, nyomon követése, eltérés esetén intézkedések meghatározása

Képzettség
-- Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
-- Jó kommunikációs motivációs és probléma megoldó készség
-- Tapasztalat a strukturált munkaszervezés és irányítás terén, projektvezetői tapasztalat előnyt jelent
-- Jó prezentációs készség
-- Célorientált, proaktív személyiség
-- Tárgyalóképes angol nyelvtudás (Német nyelv ismerete előny)

Amit kínálunk:
-- Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
-- Hosszútávú munkavégzés karrierépítéssel egy biztos hátterű cégnél
-- Szakmai fejlődés innovatív gyártási technológia mentén, multinacionális környezetben
-- Továbbképzési lehetőségek

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

E-mail cím: office[kukac]jobsgarden.hu

Mobil: +36 70 399 9557

+36 70 668 1682
(English speaking contact)