Könyvelő (PE-11089)

2022-05-20-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Feladatok:
• Főkönyvi könyvelés és folyószámla vezetés
• Számlázás
• Helyi adók kezelése
• Adófolyószámla egyeztetések
• Tárgyi eszközök havi nyilvántartása, elszámolása
• CF kezelése, ellenőrzése
• Pályázati támogatások nyilvántartása
• Készletnyilvántartások, befejezetlen beruházások vezetése
• Könyvvizsgálat előkészítése, könyvvizsgálónak adatszolgáltatás
• Év végi bevallások elkészítése
• Mérleg, beszámoló készítése
• Havi/negyedéves/éves zárás
• Vállalatirányítási rendszer fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások:
• Számviteli / Pénzügyi vagy felsőfokú végzettség és legalább 3-4 éves könyvelési gyakorlat elsősorban nemzetközi gyártókörnyezetben
• Mérlegképes könyvelői regisztráció
• 3-4 éves gyakorlat pénzügyi riportok készítésében és záráshoz kapcsolódó tevékenységekben
• Tapasztalat külső és belső Auditok kezelésében, SOX megfelelésben és havi belső ellenőrzési tevékenységben
• ERP rendszerben szerzett tapasztalat
• MS Office professzionális használata, kiemelten Excel
• Magabiztos magyar és angol nyelvtudás
• Strukturált, analitikus gondolkodás, szervezettség, nyomás alatt is jó teljesítmény
• Többségében Budapesten történő munkavégzés vállalása

Előny:
• Adótanácsadói képesítés
• IFRS szabályozás ismerete
• Access ismeret
• D365 vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat
• Tapasztalat japán munkakultúrában

Amit kínálunk:
• Végzettséggel és szakmai tapasztalattal arányos korrekt bérezés
• Cafeteria br. 25.500 HUF/hó
• Bejárási támogatás
• Ingyen tea, kávé
• Szakmai oktatások

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)