Könyvelő részmunkaidőben (PE- 11088)

2022-05-19-Budapest-Könyvelés/Pénzügy
Feladatok:

– cégcsoporthoz tartozó 2-5 cég teljes körű könyvelése
– áfabevallások, HIPA bevallás, építményadó bevallás elkészítése, 01-es bevallás elkészítése
– főkönyvelővel és cégvezetővel való kapcsolattartás, havi riportolás, cash-flow kimutatás készítése
– beszámoló összeállítása, TAO bevallás elkészítése, közzététel

Elvárások:

– heti 20 óra munkavégzés
– regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
– 4-5 éves könyvelésében szerzett tapasztalat (ingatlanos cég könyvelésében szerzett tapasztalat, eltérő devizanemben történő könyvelési tapasztalat esetlegesen mezőgazdasági tevékenység könyvelésében szerzett tapasztalat előnyt jelen)
– EXCEL ismerete, PIVOT tábla készségszintű ismerete
– számviteli törvény naprakész ismerete
– áfa bevallás önálló előkészítésében szerzett tapasztalat
– beszámoló előkészítésében szerzett tapasztalat
– jó kommunikációs és jó problémamegoldó képesség
– analitikus és megoldás központú gondolkodás
– csapatjátékos, együttműködő személyiség

Előnyök:

– kulcs könyvelő modul ismerete
– SERPA ismerete
– OCTOPUS ismeret

Amit kínálunk:

– Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
– Stabil vállalat, fiatalos munkahely
– Dinamikus, szakmailag tapasztalt, széles látókörű kollégák
– Jól felszerelt modern iroda
– Versenyképes bérezés és egyéb juttatások

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)