Vezető - Folyószámla Kompetencia Központ (PE - 10997)

2022-05-09-Győr-Könyvelés/Pénzügy
Főbb feladatok:

– A német anyavállalat számára végzett pénzügyi folyamatok biztosítása
– Biztosítja megrendelő által a vállalt tevékenységek minőségére és határidőire vonatkozó előírásainak betartását, valamint a jogszabályi, vállalati és konszern belüli előírások figyelembe vételét
– A Kompetencia Központ aktív tervezése és továbbfejlesztése az anyavállalattal együttműködve: egyrészt a korábbi tevékenységek kiterjesztése a partnercég más vállalataira, másrészt pénzügy és számvitel területén további tevékenységek bevonása
– A P2P-folyamat optimalizálása a hatékonyság növelése érdekében az összes érintett bevonásával
– Stakeholdermanagement a cégen belül
– A Folyószámla Kompetencia Központ munkavállalóinak diszciplináris vezetése
– Riportálás a helyi területi vezetőnek, illetve a megbízóknak
– Kommunikáció/eszkalációmenedzsment a megbízók és partnerek irányába, valamint a beszállítókkal és az ügyfelekkel való kapcsolattartás
– A compliance és kormányzati előírások, valamint a hatékonysági követelmények biztosítása
– A szolgáltatott tevékenységekre vonatkozó jogi követelmények/rendeletek ismeretének és nyomon követésének biztosítása
– Az anyavállalat tevékenységének kompetencia központba történő áthelyezésére/működtetésére vonatkozó revízióbiztos folyamat kiépítése (képzési, átvételi és átadási koncepció és működési szabályzat kidolgozása)
– Az SAP S/4 HANA bevezetésének jövőbeli követelményeinek megvalósítása a Kompetencia Központban
– További digitalizálási lehetőségek feltérképezése és megvalósítása

Elvárások:

– Befejezett főiskolai vagy egyetemi közgazdasági tanulmányokkal rendelkezik
– Tárgyalóképes német és angol nyelvtudása van
– Legalább 3-5 éves vezetői és projektmenedzseri tapasztalattal rendelkezik a pénzügyi szektorban
– Tapasztalata van nemzetközi Shared Service/kompetencia központok létrehozásában és működtetésében a pénzügyi szektorban
– Folyamatok modellezésében/optimalizálásában szerzett tapasztalattal rendelkezik
– Ismeri az SAP pénzügyi moduljait
– Dinamikus fellépés és empátia, kiváló kommunikációs/meggyőző és kompromisszumkészség jellemzi

Amit kínálunk:

– Versenyképes juttatási csomag, mozgóbér és egyéb dolgozói kedvezmények
– Modern munkakörnyezet
– Ingyenes szakorvosi ellátás, üzemi étkezés, valamint egyéni képzések.
– Munkatársi és családi rendezvények

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)