Employer branding munkatárs (PE-10974)

2022-04-27-Győr-Értékesítés/Marketing
Gyártószektorban tevékenykedő partnerünk megbízásából új munkatársat keresünk Employer Branding munkatárs pozícióba.
A vállalat személyügyi üzleti területének egyik szakterülete a belső kommunikáció és az employer branding. Feladata a vállalat belső kommunikációs folyamatainak megvalósítása, a külső és belső munkaadói imázs erősítése, valamint a toborozás támogatása. A szakterület munkatársai számos megjelenési felületért felelősek és széles spektrumú kommunikációs eszköztárat üzemeltetnek, legyen szó rendezvényekről és online megjelenésekről, közösségi médiáról, illetve a belső munkatársi kommunikációs felületekről. Az imázsépítés számos egyéb eszköze, mint például a munkaerőpiaci trendek követése és munkaerőpiaci elemzések valamint benchmark tevékenységek is feladatkörükbe tartoznak.

Főbb feladatok:

• Kampányok tervezése és kivitelezése a médiaügynökség közreműködésével
• Kiemelt szakmacsoportok aktivitástervének meghatározása és nyomonkövetése
• Online marketing kampányokhoz kampánymix összeállítása (ügynökségi brief)
• Kommunikációs anyagok és grafika tervezése és összeállítása a kampánymix elemeinek megfelelően (pl.: Google; Facebook, Instagram, LinkedIn hirdetések, hírlevél)
• Fotózások, forgatások tervezése, szervezése és lebonyolítása
• Együttműködés a médiaügynökséggel, grafikai ügynökségekkel, újságírókkal, külső és belső kommunikációval
• Közreműködés az online csatornák optimalizálásában, új online megjelenési lehetőségek meghatározásában ügynökségi tanácsadáson keresztül
• Csatornahatékonyság elemzés a médiaügynökségen keresztül, kampányhatékonyság fejlesztése
• Kampányterv és kampányeredmények riportálása
• Online kampányok költségének követése, optimalizálása
• Rendezvényszervezés (pl.: egyedi toborzási rendezvények koordinációja koncepciótól a megvalósításig, állásbörzék és kiállítások szervezése és lebonyolítása)
• Szolgáltató cégek, partnerek bevonása, megrendelések lebonyolítása, számlák visszaigazolása

Elvárások:

• Felsőfokú végzettséggel rendelkezik üzleti/gazdasági tanulmányok területén, melynek központjában a marketing és kommunikáció áll
• Legalább 2 éves gyakorlata van az online marketing területén
• Rendezvényszervezői tapasztalat előnyt jelent
• Kommunikációs szintű német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban, angol szakmai nyelvtudás előnyt jelent
• Remarketing eszközök ismerete
• Google Analytics és hirdetéskezelő platformok ismerete
• Social media platformok ismerete
• Tartalomgyártással kapcsolatban többéves tapasztalatot szerzett
• Projekt-koordinációs/projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office, Teams, Sharepoint) rendelkezik
• Rugalmas és terhelhető
• Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
• Strukturált munkavégzés, jó szervezőkészség jellemzi

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag, mozgóbér és egyéb dolgozói kedvezmények
• Modern munkakörnyezet
• Ingyenes szakorvosi ellátás, üzemi étkezés, valamint egyéni képzések.
• Munkatársi és családi rendezvények

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)