Full stack vezető fejlesztő/Engineering manager (BM-10966)

2022-05-19-Budapest-IT
Partnerünk budapesti székhelyű fejlesztő cég, bővülő csapatába keresünk szakembert Full stack vezető fejlesztő / engineering manager pozícióba.
Nagyvállalati megoldások kivitelezésében, és a létrehozott alkalmazások üzemeltetésében való részvétel egy keresztfunkcionális csapat tagjaként.

Feladatok:
• Megrendelői igények elemzésének, dokumentálásának támogatása
• Részvétel szoftvermegoldások tervezésében, fejlesztésében
• Fejlesztő kollégák támogatása a feladatok megvalósítása során
• Tesztelés támogatása
• Részvétel alkalmazásüzemeltetési feladatokban
• Csapat karrier- és teljesítménymenedzsmentjének támogatása

Elvárások
• Nyitottság
• Szakmai alázat
• Tudásmegosztás, folyamatos tanulás
• Ügyfélközpontúság
• Kiváló elemző gondolkodásmód és rendszerszemlélet
• Technológiai ismeretek:
o Java 8+, Java EE és/vagy Spring FW, Spring Boot keretrendszerek
o Angular 4+/PrimeNg, JSF/Primefaces frontend technológiák (vagy ekvivalens keretrendszerrel szerzett tapasztalat)
o Adatbáziskezelés (PostgreSQL vagy más relációs adatbázis), Adatbázis verziókezelés (Flyway, Liquibase vagy más ekvivalens keretrendszer)
o Szoftverminőséghez kapcsolódó módszertanok, technológiák ismerete (unit és integrációs tesztelés, automata tesztek, kódminőség ellenőrzés)
• 8+ év releváns tapasztalat, amiből legalább két év nagyvállalati vagy közigazgatási környezetben szerzett
• Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:
• Folyamatautomatizálási tapasztalat
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Agrárszektorban szerzett tapasztalat
• Közszférában szerzett tapasztalat
• Szakmai angol nyelvtudás
o Wildfly, Tomcat alkalmazásszerver konfigurálása
o Docker konténerizációban szerzett tapasztalat
o CI/CD tapasztalat (Bamboo)

Amit kínálunk:
• Szakmai kihívások: speciális területre szakosodtunk, amelynek informatikai támogatása szép és bonyolult feladatokkal lát el bennünket
• Fejlődés: rendszeresen szervezett külső- és belső tréningek segítik a tudás építését; az időnk 10%-át tanulással, új dolgok kipróbálásával töltjük
• Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával, célkitűzésekkel értékelésékkel segítünk a szakmai előmenetelben
• Rugalmas hibrid munkarend
• Bónusz, cafetéria, egyéb juttatás, csapatépítő
• Állatbarát munkahely

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)