Senior rendszergazda (SZJ-10854)

2022-01-07-Budapest-IT/Telekom
Az Equilor Befeketetési Zrt., pénzügyi szolgáltató budapesti székhelyére, senior rendszergazda munkakörbe keres legalább 6 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, kiváló kommunikációs készséggel és legalább középszintű szakmai angol nyelvtudással rendelkező innovatív munkatársat kihívásokkal teli szakmai feladatok ellátására.

Jelentkezés módja: amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a karrier@equilor.hu címre. Amennyiben lehetséges, akkor motivációs levelében jelöljön meg szakmai referenciát adó személyt is.

Feladatok:

• Az informatikai rendszer üzemeltetése, fejlesztése
• A számítógépes hálózat felügyelete és üzemeltetése
• A szerverek üzembe helyezése, felügyelete és üzemeltetése, működésének biztosítása
• Javaslattétel az informatikai rendszer fejlesztésére
• A napi problémák (szoftver és hardver) kezelése
• Az informatikai rendszerrel, informatikai alkalmazásokkal kapcsolatos adminisztrációs és adminisztrátori feladatok ellátása, nyilvántartások naprakészen tartása
• Ticketing rendszer használata
• Informatikai szabályzat készítésében, Katasztrófa Terv, Üzletmenet folytonossági Terv aktualizálásában való részvétel
• Informatikai üzemeltető partnerekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

• Cisco hálózati környezet (switch, tűzfal (ASA) ) üzemeltetési tapasztalat
• Microsoft szerver környezet, Active Directory üzemeltetési, fejlesztési tapasztalat
• Hyper-V üzemeltetői szintű tapasztalat
• Csapatmunka

Előnyt jelent:

• Microsoft Exchange rendszer üzemeltetési, fejlesztési tapasztalat
• Microsoft SQL adatbázis kezelő üzemeltetési tapasztalat
• Linux rendszerek üzemeltetési tapasztalat

A munkakör betöltéséhez a büntetlen előélet igazolása szükséges.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)