Java fejlesztő (Advanced) (KA-10856)

2022-11-09-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy biztostási informatika területén működő multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Java fejlesztő munkatársat.
FELADATAID

– Összetett, igényes és minőségileg kiváló szoftverrendszerek, webalkalmazások fejlesztése, folyamatos támogatása, bővítése, egyedi ügyféligényekhez igazítása
– Aktív részvétel a követelményelemzésben
– Aktív részvétel a koncepciók kidolgozásában, tervezésében és dokumentálásában
– Tesztelés és segítségnyújtás működő szoftver implementációhoz
– Az alkalmazás minőségének biztosítása, különös tekintettel az automatizált tesztlefedettségre, a biztonságra és a robusztusságra

ELVÁRÁSAINK

– Java szoftverfejlesztésben szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
– Integrált fejlesztői környezetekkel (pl. Eclipse, IntelliJIDEA) szerzett tapasztalat
– Relációs adatbázisok (IBM-DB2, PostgreSQL) jó ismerete
– Jelenlegi ismeretek többrétegű Java alkalmazások fejlesztésében (Java, JEE,JPA, EJB, JMS, CDI, IOC, Java Frameworks)
CI rendszerek (Jenkins, Hudson, SonarQube,…), build eszközök (Maven, Ant) és verzióvezérlő rendszerek (cvs, svn, git,) jó ismerete
XML ismeretek (XML XSL, XPath, XQuery)
– MS Windows, Linux, Unix operációs rendszerek ismerete és biztonságos kezelése
– Web- és alkalmazásszerverek területén szerzett tapasztalat (Apache Tomcat, JBoss AS,)
– Teszteszközök ismerete (JUnit, SOAP UI szolgáltatások)
– Kommunikációs nyelvtudás: német és angol

AMIT KÍNÁLUNK:

– Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
– Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
– Rugalmas munkaidőt
– Otthoni munkavégzési lehetőséget
– Munkahelyi nyelvtanulást

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)