Java fejlesztő (BM-10856)

2022-01-10-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Szenior Java fejlesztő munkatársat.
FELADATAID
• Web alapú megoldások agilis fejlesztése és karbantartása
• Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
• Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
• Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

ELVÁRT GYAKORLATI TAPASZTALAT
• Java 8
• Git
• SQL
• Java EE 7

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL
• Magabiztos fellépéssel, jó szociális képességekkel,
• Önálló, strukturált gondolkodásmóddal!
• Német vagy angol nyelvtudással

ELŐNYT JELENT
• Javascript/Typescript Framework (ReactJS, VueJS, Angular)
• Német nyelvtudás
• SQL ismerete
• Hibernate
• HTML5, CSS 3
• MS SQL Server
• Docker / Kubernetes / OpenShift

AMIT KÍNÁLUNK:

• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Otthoni munkavégzési lehetőséget
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulást

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)