Orvosvezető (SZJ-10832)

2022-01-13-Győr-Egyéb
Gyártószektorban tevékenykedő partnerünk megbízásából új munkatársat keresünk Orvosvezetői pozícióba.
Főbb feladatok:

• A szakmai és diszciplináris vezetői feladatok elvégzése a motorgyári egészségközpont vonatkozásában, a munkatársak továbbképzésének és fejlesztésének tervezésével, koordinálásával, megvalósításával együtt
• A törvényileg előírt foglalkozás-egészségügyi feladatok koordinálása és ellátása, ez ehhez szükséges a létszám- és kapacitástervezéssel együtt
• A cég foglalkozás-egészségügyi és munkahigiénés témáinak képviselete a vállalaton és a konszernen belül
• Kapcsolattartás egyéb érintett szakterületekkel, valamint a munkavállalói érdekképviselettel, a közös munka összehangolása mind a vállalaton belül, mind konszernszinten
• Egészségügyi statisztikai adatok (külső / belső) elemzése, az egészségügyi ellátás folyamatainak folyamatos optimalizálása, KPI-k meghatározása és azok követése
• Az Egészségmenedzsmenten futó szakmai projektek és programok tervezése, szervezése, kivitelezése
• Kapcsolattartás az ebben részt vevő szolgáltatókkal, partnercégekkel
• ISO 45001:2018 munkahelyi egészség – és biztonság irányítási rendszer ismeretén alapulva a vállalaton belüli működtetés aktív támogatása

Elvárások:

• Foglalkozás-egészségügyi szakorvos / szakfőorvos végzettséggel rendelkezik
• Több éves diszciplináris vezetői (menedzsment) tapasztalata van
• Egészségügyi szervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Folyékonyan beszél németül és jól képes kifejezni magát angolul szóban és írásban egyaránt
• Ügyfélközpontú, gondolkodása strukturált és megoldásközpontú
• Analitikus gondolkodásmóddal bír és kiválóan dolgozik csapatban
• Jó kommunikációs és szervező készséggel rendelkezik

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag, mozgóbér és egyéb dolgozói kedvezmények
• Céges telefon, laptop és autó
• Modern munkakörnyezet
• Ingyenes szakorvosi ellátás, üzemi étkezés, valamint egyéni képzések.
• Munkatársi és családi rendezvények

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)