Szenior karbantartási- és kárügyintéző (SZJ-10814)

2022-01-06-Budapest-Adminisztráció/Back office
A munkakört betöltő személy feladata a cég tulajdonában lévő, vagy a cég által üzemeltetett gépjárművek kárügyeinek és műszaki javításának, karbantartásának ügyintézése és nyomonkövetése, a folyamatok optimalizálása, az ügyfélélmény és a gazdaságosság javítása.

LEGFONTOSABB FELELŐSSÉGI KÖRÖK ÉS FELADATOK:

• Biztosítja az autók javításának elkészülését, illetve az ügyfelek informálását.
• Biztosítja a javítási költségek elfogadását határidőn belül.
• Biztosítja a kárrendezési eljárás hatályos előírások szerinti lefolytatását.
• Felügyeli, hogy a karosszérialakatos és a fényező a javítási munkálatokat a jármű gyártója által javasolt technológiával végezze.
• Garantálja a javítási költségek optimalizációját.
• Biztosítja a helyes adatok bevitelét a Kárrendezési ügyviteli rendszerbe.
• Biztosítja a folyamatos ügymenetet a B2B szoftverben (Kárnavigátor, GT Motive, Business Gateway).
• Kapcsolatot tart a javítást végző beszállítókkal és optimális együttműködést szorgalmaz a napi ügymenetben, rögzíti a működési panaszokat a complaint trackerben.
• Kapcsolatot tart az autót használókkal és segít a biztosítási bejelentők kitöltésében.
• Támogatja a Network Manager munkáját a kiemelt beszállítók hálózatának bővítésében és a meglevő hálózat minőségügyi értékelésében.
• Közreműködik a javítási munkák legmagasabb minőségének elérésében a javítás utáni szemle megrendelésével és után követésével, hozzájárulva ezáltal az ügyfél és a gépjárművezető magas szintű elégedettségéhez.
• Közreműködik a szezonális abroncs cserék megszervezésében.
• Nyomon követi folyamatosan a javítások elkészülését.
• Szükség esetén kapcsolatot tart az ügyféloldali flottamenedzserekkel.
• Szükség esetén helyettesíti a csoportjában dolgozó többi munkatársat.
• Új ötletekkel áll elő a munkaszervezés és a folyamatok kapcsán.

ELVÁRÁSOK:

• 5+ év tapasztalat a következő területeken: kárügyintézés / motorbiztosítás / karosszéria ügyintézés / flotta menedzsment / műszaki javítás
• Jártasság ügyfelekkel és szolgáltatókkal történő kommunikációban
• Autópiac valamint a gépjárművek felépítésének kiváló ismerete
• az Audatex, Eurotax ,InfoEkspert, Kárnavigátor programok ismerete
• MS Office programcsomag ismerete
• Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
• Tiszta erkölcsi bizonyítvány
• Megbízható, felelősségteljes hozzáállás
• Képesség a szervezett munkavégzésre és gyors döntéshozatalra

AMIT KÍNÁLUNK:

• Éves bónusz
• Magas szintű tréningek
• Barátságos és kedélyes hangulat, jól megközelíthető 11. kerületi iroda
• Lelkes, vállalkozó szellemű munkavállalók
• Karrierlehetőség világszerte

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +3670 399 9557

+3630 4450677
(English speaking contact)