Zóna- és adat manager

2021-11-25-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Zóna és adat manager munkatársat.
FELADATAID:
• Tesztfelhasználók kezelése: Tesztfelhasználók létrehozása és adminisztrációja az összes
zónában a Raiffeisen kliensek számára
• Tesztadatok kezelése: Az RSG tesztzónáinak biztosítása tesztadatokkal
• Tesztzóna tervezés: Minden olyan tevékenység összehangolása, amely befolyásolja a zónák
elérhetőségét
• Operatív zónamenedzsment: a zónák folyamatos menedzselése az aktuális adatokkal

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL
• Tesztautomatizálási tapasztalattal Java környezetben
• Kommunikációképes német nyelvismerettel
• Innovatív, önálló gondolkodással, jó kommunikációs képességekkel

ELŐNYT JELENT
• CI/CD eszközök ismeret (pl. Jenkins)
• Banki területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet
fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat,
befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Heti 4 nap homeoffice-t
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulás

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677