DevOps mérnök (BM-10800)

2021-11-25-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő vállalat multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres DevOps mérnök munkatársat.
FELADATAID:

– Felhő alapú technológiák folyamatos szállításának (CD) tervezése, megvalósítása
és továbbfejlesztése
– Folyamatok tervezése és automatizálása az XL Release eszközben (XebiaLabs /
digital.ai)
– Komplex szoftvermegoldások függőségeinek automatizálása és ezek integrálása a
CD Pipeline-ba
– Folyamatos fejlődés érdekében ötleteid megvalósítása a kollégáiddal
együttműködve
– Kollégák oktatása, mentorálása a CI/CD területén
– Agilis módszertant alkalmazó csapatban való aktív részvétel, szakmai egyeztetés
– Együttműködés, rendszeres napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL:
– DevOps területen szerzet tapasztalattal
– CI/CD eszközök ismeretettel
– Fejlesztési tapasztalattal Java környezetben
– script nyelvek ismeretével (Python/Jython)
– Kommunikációképes német nyelvismerettel
– Innovatív, önálló gondolkodással, jó kommunikációs képességekkel

ELŐNYT JELENT:
– Release/Folyamat menedzsment területen szerzett tapasztalat
– Banki területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
– Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes
tevékenységet fejlődési lehetőséggel
– Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat,
befogadó munkahelyi légkört
– Rugalmas munkaidőt
– Otthoni munkavégzési lehetőséget
– Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
– Munkahelyi nyelvtanulást

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgarden.hu e-mail címre.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677