HR Generalista (BM - 10794)

2021-11-24-Budapest-HR/Jog
Jelentős méretű IT projekteket (állami és versenyszférából érkező) szállító partnerünk számára keresünk HR Generalista kollégát. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
A cég sok éves múlttal rendelkezik, büszkék arra, hogy rövid határidőre sikerült leszállítaniuk robosztus rendszereiket.
Feladatok, felelősségi kör:

A kiválasztási folyamatok teljes körű lebonyolítása
Egyeztetés a vezetőkkel, pozíciók kialakításában való részvétel, adatbázis szűrése, online felületek kezelése
Pályázati anyagok értékelése, interjúk szervezése, adminisztrációja a HR rendszerben (HR Master)
Vezetők támogatása a kiválasztás során
Döntéselőkészítés, ajánlatadás, visszajelzés a pályázók felé
Toborzási statisztikák készítése, hatékonysági mutatók prezentálása
Toborzási kampányok megvalósítása, beszállítói kapcsolattartás
Vállalati HR projektekben aktív közreműködés
HR BP munkájának támogatása

Elvárások:

Toborzási, kiválasztási módszertanok ismerete, LinkedIn, Facebook alkalmazásban gyakorlat
Motivált, csapatjátékos hozzáállás
MS Office eszközeinek magas szintű alkalmazása
Előny: IT területen szerzett tapasztalat
Pozitív jelöltélményt biztosítása a teljes kiválasztási folyamatban
Amit kínálunk:

A legkiválóbb kollégáinktól tanulhatod meg a szakma fortélyait, fejlesztheted a már meglévő képességeidet
Megismerkedhetsz szoftverfejlesztő cég mindennapjaival
Fiatalos, nyitott, jó hangulatú csapat
Rugalmas munkaidő, home office lehetőség
Fejlődési és előrelépési lehetőség a szervezeten belül
Alkalmazotti jogviszony lehetősége a hallgatói jogviszony megszűnését követően

Kezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677