Adattárház / BI riport fejlesztő (BM-10793)

2021-11-23-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres Adattárház / BI riport fejlesztő fejlesztő munkatársat.
FELADATOK
• Üzleti igények értelmezése, specifikálása
• Adatbázisok analizálása, modellezése és fejlesztése
• BI riportok fejlesztése, karbantartása, tesztelése, dokumentálása
• Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
• Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
• Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI
• Adatbázis, adatelemzési ismeretek
• SQL ismeretek
• Jó kommunikációképesség
• Német és/vagy angol nyelvtudás
• Igényes, magas minőségű, önálló munkavégzés
• Kreativitás, problémamegoldó és analitikus képesség

ELŐNYT JELENT
• Microsoft Power BI, DAX
• Microsoft SQL Server – Management Studio
• Jira, Confluence ismerete
• Programozási alapismeretek
• Német nyelvtudás
• Projekttapasztalat
• Agilis szoftverfejlesztés ismerete

AMIT KÍNÁLUNK
• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet
fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat,
befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Heti 4 nap homeoffice-t
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulást

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word/PDF formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgrden.hu e-mail címre.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677