SAS fejlesztő

2021-11-23-Budapest-Information Technology
Megbízónk egy banki informatika területén működő multinacionális vállalat meglévő csapatának bővítésére keres SAS fejlesztő fejlesztő munkatársat.
FELADATOK
• Üzleti folyamatok és igények elemzése
• Specifikációk készítése és azok megvalósítása
• Felelősségvállalás a projektek megvalósításáért és minőségéért
• Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
• Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival és ügyfeleivel

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI
• Igényes, magas minőségű, önálló munkavégzés
• Utazási hajlandóság (negyedévente 2-4 nap Bécsbe vagy Linzbe.
Kollégáink egészségét előtérbe helyezve kiküldetés csak abban az estben merülhet fel,
amennyiben ezt a körülmények biztonságosan lehetővé teszik)
• Kommunikációképes német vagy erős angol nyelvismeret

ELVÁRT GYAKORLATI TAPASZTALAT
• SAS DI, Enterprise Guide, RRM 6.1, Visual Analytics gyakorlati ismerete
• Linux paranacssor biztos kezelése
• A következő fogalmak aktív ismerete: verziókezelés, deployment process, multibranching, continous integration, clean code
• Adatintegrációban, adatmodellezésben, SQL-ben való jártasság

ELŐNYT JELENT
• Üzleti analitikai vagy ügyfélmenedzsment tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK
• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet
fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat,
befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Otthoni munkavégzési lehetőséget
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulás

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word/PDF formátumú, angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a marta.bakos@jobsgrden.hu e-mail címre.

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677