Stratégiai beszerző (SZJ-10790)

2021-11-22-Győr-Beszerzés/Logisztika
Gyártószektorban tevékenykedő partnerünk megbízásából új munkatársat keresünk Stratégiai beszerző pozícióba.
A beszerző tárgyal, döntést hoz, befolyással van a vállalat eredményeire. Ahhoz, hogy gyorsan átlássuk a folyamatokat, alap elvárás a komplex gondolkodás, akár évekkel előre. A beszerzésen dolgozó munkatársak rengeteget tárgyalnak beszállítókkal, és globális egyeztetéseken vesznek részt konszernterületekkel a világ legkülönbözőbb pontjairól.

A következő anyagcsoportok munkáját támogathatja jövőbeli kollégánk:
– Fém alkatrészek
– Exteriőr/Interiőr
– Elektronika és meghajtás alkatrészek

Főbb feladatok:

• Szériaalkatrészek beszerzése, beszerzési stratégiák kialakítása
• Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, a minőségbiztosítással és a logisztikával
• Ártárgyalások önálló lebonyolítása
• A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése illetve értékelése, piaci elemzések készítése
• Új beszállítók felkutatása, értékelése
• Konszernszintű együttműködés a társosztályokkal – fejlesztés, minőségbiztosítás, gyártás, pénzügy, jogi osztály

Elvárások:

• Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettséggel rendelkezik
• Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
• (Ár)tárgyalásban jártas
• Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás. (Tárgyalóképes angol nyelvtudás esetén minimális német nyelvtudás elvárt.)
• Felhasználói szintű számítógépes ismerete van (MS Office)
• Nyitott, dinamikus személyiség
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag, mozgóbér és egyéb dolgozói kedvezmények
• Modern munkakörnyezet
• Ingyenes szakorvosi ellátás, üzemi étkezés, valamint egyéni képzések.
• Munkatársi és családi rendezvények

KAPCSOLAT

Cím: 1134 Budapest, Dévai utca 19. VIII/811

Mobil: +36 70 320 9392, +36 30 445 0677